בלוג

חתונה ירוקה

עתיד כדור הארץ חשוב לכם? סופרים באובססיביות את עקבות הפחמן שלכם?
גם החתונה שלכם יכולה להיות ירוקה!

מחבר: kissthebride

מסיבת חתונה היא אולי אחד הדברים הכי לא אקולוגיים עלי אדמות. המון אוכל (שלא כולו נאכל בסופו של דבר), המון חשמל לתאורה ולהגברה, אורחים שמגיעים במכוניותיהם הפרטיות ועוד סיבות, שקצרה היריעה מלפרט. אבל גם חתונה אפשר להפוך בקלות יחסית לאירוע ירוק ואקולוגי יותר, בלי לפגוע בהנאה שלכם או של המוזמנים. גם אם תפחיתו רק במעט את ההשפעה של האירוע שלכם על כדור הארץ, תוכלו להיות בטוחים שעשיתם משהו טוב למען הסביבה.

 

מה שיותר קטן, יותר ירוק


איך שלא תהפכו את זה, ככל שכמות המוזמנים שלכם גדולה יותר, כך החתונה שלכם תהיה פחות ירוקה. כל אדם שאתם מזמינים שווה עוד קילומטרים של נסיעה, עוד אוכל, מקום גדול יותר ועוד זבל. נכון, זה ה-יום שלכם, בה"א הידיעה, אבל אם אתם רוצים לשמור על חתונה ירוקה, השתדלו להשאיר את מספר המוזמנים נמוך ככל האפשר.

 

שימרו על כמות אורחים קטנה או נמוכה - Kissthebride
שימרו על (כמות) אורחים קטנה או נמוכה

ההזמנות


אנחנו משתמשים בכל כך הרבה נייר לצורך ארגון החתונה שלנו – הזמנות לחתונה, פתקי ההושבה, התפריטים, מכתבי התודה ועוד. נסו להשתמש כמה שיותר בנייר ממוחזר ובדיו על בסיס סויה. כמובן שהיכן שאפשר לעבור לאפשרויות דיגיטליות, עשו זאת. רוב המוזמנים שלכם ישמחו לקבל את ההזמנה היישר לתיבת המייל שלהם, עם אפשרות לאישור מיידי בקליק. תוכלו אפילו להקים אתר בחינם, בפלטפורמות כמו וויקס, בלוגר או וורדפרס, עבור החתונה שלכם, עם כל הפרטים, המפה למקום האירוע והאפשרות לאשר הגעה.

 

הזמנות: מנייר ממוחזר או דיגיטליות - Kissthebride
הזמנות: מנייר ממוחזר או דיגיטליות

הבגדים

 

אם גברים עוד יכולים למצוא את עצמם לובשים מדי פעם את חליפת החתן שלהם לאירועים אחרים, רוב הסיכויים ששמלת הכלה של הנשים תשכב אחרי החתונה בארון הבגדים או בארגז בבוידעם לדיראון עולם. במקום לקנות שמלה חדשה, תוכלו לרכוש שמלה יד-שנייה, להשאיל שמלה, לשדרג מראה של שמלה שעוברת במשפחה או לשכור שמלה, אפשרות שרוב החנויות מספקות. שמלות בסגנון וינטג' הן טרנד היסטרי בשנים האחרונות, אבל תארי לעצמך שבמקום לקנות שמלה חדשה דמויית וינטג', תוכלי ללבוש בחתונה שלך שמלת וינטג' אמיתית.

 

שמלה יד שנייה/משומשת... וינטג' באופנה עכשיו - Kissthebride
שמלה יד שנייה/משומשת... וינטג' באופנה עכשיו

 

ההגעה לחתונה


כשאתם שולחים הזמנה לחתונה, הוסיפו בה את כל דרכי ההגעה האפשריות – ברכבת, באוטובוס, באופניים או בנסיעה משותפת. אפשר לצרף להזמנה גם לינקים לאתרים של חברות התחבורה השונות, כדי שהמוזמנים יוכלו לבדוק את המסלול. אם התקציב שלכם מאפשר זאת, תוכלו לארגן אוטובוסים, שיאספו את המוזמנים מנקודות מפתח מסוימות ויחזירו אותם לשם בתום החתונה. אפשר גם לפתוח קבוצת פייסבוק או ווטסאפ, כדי לנסות לארגן הסעות משותפות לחתונה, למוזמנים שגרים קרוב, אבל לא מכירים זה את זה.

 

השתמשו בתחבורה ציבורית להגיע לאירוע - Kissthebride
השתמשו בתחבורה ציבורית להגיע לאירוע

היפכו את החתונה למיוחדת


נכון, אתם מעדיפים חתונה ירוקה, אבל החתונה שלכם לא צריכה להיראות עצובה ומשעממת. תוכלו להוסיף את הנגיעות האישיות שלכם, כדי להפוך אותה לחתונה מיוחדת באמת – במקום לקנות פרחים, בקשו מחברים ומשפחה להביא איתם פרחים. לא תאמינו כמה צבעונית יכולה החתונה שלכם להיראות וכמה הקרובים לכם ישמחו לקחת חלק של ממש באירוע. תוכלו גם ליצור לבד חלק מעיצובי האירוע – מרכזי שולחן מצנצנות ישנות, לוחות לשלטים ממשטחי עץ ישנים, עלים במקום קונפטי וחלוקי נחל קטנים עם מספר השולחן במקום פתקי הושבה. 

 

תשמרו על מיוחדות בחתונה הירוקה שלכם - Kissthebride
תשמרו על מיוחדות בחתונה הירוקה שלכם

כתבות נוספות שכנראה יעניינו אתכם
מחפשים
מקום לחתונה?

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם עם פתרון במיוחד עבורכם

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

עדכונים מהבלוג
ישירות למייל

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

special - חברה לעיצוב, בניית וקידום אתרים