בלוג

ניתוח אף לפני חתונה

ישנן כלות שבוחרות לעבור ניתוח אף לפני חתונה. מתי הזמן הטוב ביותר לעשות זאת? מה צריך לקחת בחשבון? כל הפרטים לפניכם

מחבר: kissthebride

ניתוחים פלסטיים אנשים עושים במהלך כל החיים, אבל הצורך והדחיפות לעבור אותם מתגברים דווקא לפני אירועים משמעותיים כמו חתונה. ישנן המון סיבות למה אנשים דוחים את הניתוחים הפלסטיים שלהם, ובוודאי ניתוח אף שהתוצאות שלו מאוד בולטות וניכרות לעין, אבל אין ספק שלפני חתונה לא עושים שום שינוי דרסטי שעלול להסתיים בתופעות לוואי מוקדם מדי לפני תאריך החתונה.  

 

ישנם כללי זהירות ותקופת החלמה שחייבים לעבור לאחר ניתוח אף, כל איש ומצבו, כך שניתוח האף חייב להיקבע זמן מראש ליתר ביטחון לכל צרה שלא תבוא. כשעושים את ההכנות ולוח הזמנים לאירוע יש לקבוע מוקדם ככל הניתן את כל הטיפולים הנחוצים גם לחתן וגם לכלה, ובעיקר אלה שנחוצים לשינוי משמעותי שלוקח זמן להחלים מהם.

 

ניתוח אף - kissthebride

 

בחירת מנתח לניתוח אף

 

מלבד לוח הזמנים לחתונה יש גם לקחת בחשבון שלא כל מנתח פנוי בתאריכים שנוחים לכם. אתם חייבים לעשות סקר קליניקות כדי לבדוק מי מהמנתחים נוח לכם גם מבחינת מחירים וגם מבחינת הניסיון שלו והאפשרויות שהוא מציע לכם. היום אפשר לעבור ניתוחי אף בכמה טכניקות, כשחלקן אינן פולשניות כלל ולכן זמן ההחלמה שלהם קצר יחסית. לניתוחי אף אחרים יידרשו טווחי זמן שבין שלושה-ארבעה שבועות בממוצע ועד כמעט חודשיים, כדי שכל שטפי הדם יתנקזו וייעלמו שוב, כדי שתרד הנפיחות והאדמומית תירגע, כדי שהתפרים יחלימו וכדי שכל מה שצריך להסיר יוסר וגם אז תתרגלו למראה החדש.

 

קבלת החלטה נכונה

 

ניתוח אף אינו הפיך בדרך כלל ואף עלולים להיות סיבוכים וצורך בתיקונים בכמה מהמקרים. אי אפשר לדעת אף פעם איך הגוף יגיב גם כאשר מנתח מנוסה מאוד עושה את הניתוח. כך שאם יהיה צורך בניתוח תיקון, קחו די זמן מראש בין הזמנים האפשריים כדי לוודא שגם תחלימו ותיראו במיטבכם בחתונה. זה לא נעים להגיע לשם חבושים לגמרי בגלל אי התחשבות בזמן ההחלמה של הגוף. כמו כן, זכרו שכל מראה שאתם בוחרים הוא עניין של החלטה ברורה שאי אפשר להתחרט עליה. עשו את מחקר הניתוחים שלכם, עברו על ספר התמונות ובחרו בתבונה ובלי לחץ כדי שלא תתחרטו על ההחלטה ותגיעו ליום הניתוח שלמים לחלוטין עם עצמכם.

 

ניתוח אף לפני חתונה - kissthebride

 

השפעת הניתוח עליכם

 

ביום הניתוח, גם אם אתם עושים את ניתוח האף הפשוט ביותר, בדרך כלל לא תזדקקו להרדמה מלאה. אם עושים הרדמה מלאה זה לוקח עוד כיומיים להתאושש לגמרי, כאשר אתם נמצאים כל הזמן בהשגחה כדי לבדוק תופעות לוואי אחרי הניתוח. לאחר מכן אתם משוחררים הביתה ובאים לביקורת אצל הרופא כדי לוודא שההחלמה מתנהל כשורה. זכרו שהעיניים והאף מוקפים בדרך כלל בשטפי דם שנראים לא טוב לאורך שבועות ההחלמה, ולעתים יש דימומים וגירודים שמתלווים לכך. התופעות האלה חייבות לעבור אחר כמה שבועות ואם זה לא כך זה סימן שתצטרכו לחזור ולבדוק מה השתבש ואולי לתקן את הניתוח. בדיוק לשם כך עדיף לעשות את הניתוח באף כמה וכמה חודשים לפני החתונה.

כתבות נוספות שכנראה יעניינו אתכם
מחפשים
מקום לחתונה?

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם עם פתרון במיוחד עבורכם

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

עדכונים מהבלוג
ישירות למייל

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

special - חברה לעיצוב, בניית וקידום אתרים