כלות מספרות
החתונה של תאיר ותמוז
kissthebride - תאריך החתונה 14/03/2016 יום ב'

החתונה של תאיר ותמוז

מאתר בנייה לגן אירועים קסום - החתונה של תאיר ותמוז באלכסנדר אירועים

כשהאבא של החתן מנבא 7 שנים לפני שהפכו לזוג שהם עוד יתחתנו, יכול להיות לסיפור הזה רק סוף מהאגדות. החתונה של תאיר ותמוז

 

לקריאה נוספת על אלכסנדר לחצו כאן

 

איך הכרתם?

 

הכרתי את אחות של תמוז כשהייתי בצבא, לפני 10 שנים בערך. כבר אז, אבא שלהם טען שיום יבוא ונהיה זוג. לפני כשלוש שנים אחותו התחתנה והגעתי למסיבת הרווקות. מכיוון שהם גרים בצפון, נשארתי לישון אצלם ובבוקר פגשתי את תמוז. שבוע אחר כך נפגשנו במקרה במסיבת טבע, ובעצם שם התחיל הכל. בדיעבד, בעלה של האחות סיפר לי שבמשך כל השנים בהן לא התראינו, כל פעם שתמוז הגיע בלי חברה לארוחת שישי, דיברו עליי ושאלו "נו, מה עם תאיר?"... שנה אחרי שהכרנו, עברנו לגור יחד.

 

 

כל פעם שתמוז הגיע בלי חברה לארוחת שישי, דיברו עליי ושאלו "נו, מה עם תאיר?"... - kissthebride

 

 

איך הייתה הצעת הנישואין?

 

ההורים שלי במקור מרוסיה ועלו לארץ בגיל מבוגר יחסית. בכל שנה ב-31/12 הם מארגנים ארוחה חגיגית, עם המון וודקה. ב-31/12/14 אני עבדתי ותמוז היה אמור לנסוע ללימודים. קבענו שניפגש בערב בארוחה של ההורים שלי. כשהגעתי הביתה, הסתבר שהוא הכין את הבית במשך כל היום, פרחים והכל, וכשהגעתי הציע לי נישואין. אחרי שאמרתי כן, עלינו יחד להודיע להורים.

 

 

קבענו שניפגש בערב בארוחה של ההורים שלי. כשהגעתי הביתה, הסתבר שהוא הכין את הבית במשך כל היום - kissthebride

 

 

איך בחרת את שמלת הכלה שלך?

 

אני לא מהכלות שמחפשות שנה עד שמוצאות. מראש הקצבתי לעצמי שבוע לראות שמלות ולבחור את האחת. התחתנו בשישי בצהריים והיה לי חשוב מאוד שהשמלה תהיה פשוטה, בלי נוצצים למיניהם. בסופו של דבר בחרתי שמלה של טורה כלות מכרכור, שמלה שהייתה הכי זולה, אבל בלי קשר גם מאוד אהבתי אותה.

 

 

התחתנו בשישי בצהריים והיה לי חשוב מאוד שהשמלה תהיה פשוטה, בלי נוצצים למיניהם - kissthebride

 

 

מה היה חשוב לך באיפור ובשיער?

 

כמו השמלה, גם לגבי האיפור והשיער היה לי חשוב שיהיו פשוטים, מין מראה קצת מרושל, של "ככה התעוררתי היום בבוקר". על השיער והאיפור הייתה אחראית מורן לוין, שאיפרה גם את אחות של תמוז לחתונה שלה, 3 שנים קודם.

 

 

גם לגבי האיפור והשיער היה לי חשוב שיהיו פשוטים, מין מראה קצת מרושל - kissthebride

 

 

איך בחרתם את טבעות הנישואין ומאיפה קניתם אותן?

 

קנינו ביהלומי פירוב ברמת גן. היתה לנו קצת סאגה שם, שבוע לפני החתונה הטבעות עדיין לא היו מוכנות, ובסופו של דבר הגענו לשם, חיכינו 3 שעות וקיבלנו את הטבעות שרצינו.

 

 

שבוע לפני החתונה הטבעות עדיין לא היו מוכנות, ובסופו של דבר הגענו לשם, חיכינו 3 שעות וקיבלנו את הטבעות שרצינו - kissthebride

 

באיזה גן אירועים התחתנתם ולמה דווקא שם?

 

התחתנו באלכסנדר. מלכתחילה היינו מאוד ממוקדים, רצינו לראות 2-3 גני אירועים ולבחור מביניהם. רצינו חתונת שישי צהריים, שתיכנס לתוך השבת, אבל כל האפשרויות לחתונה כזו היו מאוד יקרות, אז ויתרנו. מבחינת מיקום, חיפשנו מקום באמצע, בין המשפחה של תמוז שגרה בצפון לבין המשפחה שלי שגרה בשומרון. בחיפושים באינטרנט קפצה לי תמונה של אלכסנדר עם נעליים בצבע תכלת, תמונה שמאוד אהבתי.

 

ראינו עוד שני גנים פרט לאלכסנדר, את אלכסנדר בכלל ראינו כשהיה עדיין אתר בנייה, אבל אילן, איש המכירות שלהם, עשה עלינו רושם טוב. תמוז מאוד התלהב מהחדר של החתן והכלה, שהיה כבר מוכן. כל הזמן הוא אומר "ברגע שנכנסתי לחדר חתן-כלה, ידעתי שפה אני אתחתן". אני לא כל כך מבינה ממה הוא כל כך התלהב, כולה חדר עם ספה ומראה. אבל אני זרמתי, לא ממש היה לי אכפת, הייתי שולית בבחירה הזאת. מבחינתי אם בשבילו זה טוב, זה בסדר גם עבורי.

 

בואו להכיר את אלכסנדר אירועים

 

 

ברגע שנכנסתי לחדר חתן-כלה, ידעתי שפה אני אתחתן - kissthebride

 

 

חיפשנו מקום באמצע, בין המשפחה של תמוז שגרה בצפון לבין המשפחה שלי שגרה בשומרון. מצאנו את אלכסנדר - kissthebride

 

 

צינו חתונת שישי צהריים, שתיכנס לתוך השבת ובחרנו באלכסנדר. גם בגלל המיקום - kissthebride

 

 

מה היה שיר הכניסה לחופה שלכם?

 

בחרנו ב"אח מילת מפתח" של אריק איינשטיין. תמוז היה בחתונה לפני הרבה שנים, והזוג שהתחתן נכנס עם השיר הזה לחופה, ומאז תמוז החליט שזה השיר שאיתו ייכנס לחופה. לי לא ממש היתה מילה בנושא, הוא ממש רצה את השיר הזה.

 

 

בחרנו ב"אח מילת מפתח" של אריק איינשטיין כשיר חופה - kissthebride

 

 

איפה הצטלמתם תמונות טרום חתונה?

 

מכיוון שהתחתנו בשישי בצהריים, לא היה לנו הרבה זמן לתמונות לפני החתונה. ב-5 בבוקר קמתי, ב-8:30 הייתי מאורגנת וב-10:30 כבר היינו באולם. התארגנו בצימר בעין עירון, הצטלמנו קצת מחוץ לצימר וקצת בדרך לאולם, פשוט עצרנו איפה שהיה נראה לנו יפה.

 

 

פשוט עצרנו איפה שהיה נראה לנו יפה - kissthebride

 

 

מה היה הכי קשה בארגון החתונה?

 

ההושבה ואישורי ההגעה. היה מאוד קשה להושיב משהו כמו 350-400 אורחים, כשזה לא מדבר עם ההוא, וזה לא בקשר עם זה. התקשרו אליי אורחים כמה ימים לפני החתונה וביקשו שלא אשים אותם בשולחן עם מישהו. מה שכן, עשינו את ההושבה ברגע האחרון, כך שאמנם זה היה כאב ראש, אבל לפחות כאב ראש קצר.

 

 

עשינו את ההושבה ברגע האחרון, כך שאמנם זה היה כאב ראש, אבל לפחות כאב ראש קצר - kissthebride

 

 

מה היה הכי כיף בארגון החתונה?

 

החתונה עצמה. היו לנו שני דיג'ייז. הראשון היה דיג'יי רגיל שניגן עד בערך 15:00, ומשם לקח את המושכות הדיג'יי השני, שהוא דיג'יי טראנס (אנחנו מאוד אוהבים טראנס והקשר בינינו התחיל במסיבת טבע) והיו לנו שעתיים של טראנס.

 

 

הכי כיף בחתונה? החתונה עצמה - kissthebride

 

 

מה התכנון לירח הדבש?

 

טסנו יומיים אחרי החתונה לשבוע באמסטרדם, ועכשיו אנחנו מתכננים את ירח הדבש הארוך. בהתחלה חשבנו שניסע להודו, עכשיו התחלנו לדבר גם על דרום אמריקה או אוסטרליה, אז עדיין לא סגור.

 

 

טסנו יומיים אחרי החתונה לשבוע באמסטרדם, ועכשיו אנחנו מתכננים את ירח הדבש הארוך - kissthebride

 

 

אם היו לך מיליון דולר, מה היית מוסיפה או משנה בחתונה?

 

הייתה לנו בסיום החתונה עמדת חלות לאורחים, הייתי מוסיפה גם עמדת שזירת פרחים בקבלת פנים. חוץ מזה, אם היו לי מיליון דולר, הייתי פשוט טסה לחו"ל וזהו.

 

 

הייתי מוסיפה גם עמדת שזירת פרחים בקבלת פנים - kissthebride

 

 

טיפ לזוגות שמתחתנים בקרוב

 

קחו הכל בקלות. הכל בסדר, הכל עובר. כל מה שלא קורה ביום החתונה, אף אחד חוץ מכם גם ככה לא יידע. חוץ מזה, אל תתפזרו. אל תתחילו לראות 10 גני אירועים, 10 דיג'ייז וכו'. תבחרו 2-3 אולמות, 2 דיג'ייז ואותם תלכו לראות.

 

 

טיפ לזוגות? קחו הכל בקלות. הכל בסדר, הכל עובר - kissthebride

 

 

עשו את החתונה

 

הבנות בקבלה באלכסנדר – חניתה ומעיין – שהיו פשוט מקסימות ועזרו עם כל בעיה ברוח טובה ובכיף. אילן, איש המכירות של אלכסנדר שנתן תמיד תחושה טובה. צלמת הסטילס, נטלי שור. צלמת הווידאו, פולי מסטודיו פולי. הדיג'ייז ירון מאינדיגו ודיג'יי דרוויש.

 

 

הדיג'ייז ירון מאינדיגו - kissthebride

 

 

דיג'יי דרוויש - kissthebride

 

לקביעת פגישה באלכסנדר אירועים

כתבות נוספות שכנראה יעניינו אתכם
מחפשים
מקום לחתונה?

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם עם פתרון במיוחד עבורכם

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

special - חברה לעיצוב, בניית וקידום אתרים