בלוג

העלמת צלקות אקנה לפני החתונה: המדריך לכלה

אין כלה שרוצה שביום חתונתה יהיו לה פצעים על הפנים. בדיוק בגלל זה היא צריכה לעבור טיפולי פנים בהקדם

מחבר: kissthebride

יש כלות שצריכות להשקיע יותר זמן לפני החתונה כדי לתקן פגמים אסתטיים לפני החופה. אין הכוונה לדיאטה חלילה, למרות שבוודאי תתחיל תקופה של שמירת משקל טבעית. הכוונה היא לנשים שסובלות מאקנה או שעדיין לא טיפלו בצלקות שנגרמו להן בגלל אקנה שכבר עבר, ולכן הן רוצות לשפר את מראה העור שלהן מן הבסיס במקום להסתפק באיפור שיסתיר את הצלקות ואת הפיגמנטציה שנגרמה בגלל אקנה. העלמת צלקות אקנה היא אפשרית במקרים רבים, אולם כל אחת חייבת לעבור את האבחון והטיפולים האלה בזמן, ולא רק כמה שבועות בלבד לפני החתונה.

 

תחזוקה שוטפת מונעת ומתקנת

 

כל מי שסבל מאקנה ומההתפרצויות הבלתי צפויות שלו יודע שיש נזק שנגרם גם כאשר מתחזקים את הפנים כמו שצריך ושומרים על היגיינה וטיפולים שוטפים. נגרמים נזקים כמו פיגמנטציה בלתי נמנעת, צלקות וחטטים קטנים, במיוחד כאשר זה אקנה עיקש שנמשך שנים. אקנה יכול להתפרץ שוב בגלל המתח והלחץ של החתונה ולכן זה חשוב לטפל בכל תופעות הלוואי של אקנה לאורך השנים באופן שוטף. סיבה נוספת היא שטיפולים כאלה אורכים זמן ומחייבים החלמה ממושכת, וחלק מההחלמה היא לתת לעור להתחדש וזה משהו שלא יכול לקרות בתוך ימים או שבועות.

 

 

טיפול פנים לפני החתונה - kissthebride

 

טיפולים לפנים לפני החתונה

 

ככלל, טיפולי פנים לחתונה חייבים להיות כאלה שאינם גורמים לתופעות לוואי אלא משפרים את המצב ועושים הכל כדי שהערו ייראה במיטבו לקראת הערב הגדול. נכון שתמיד יש איפור של מומחים שיכול להסוות כמה נזקים וכמה פגמים שחייבים לטפל בהם, אבל רצוי שהעור כבסיס לאיפור יהיה במיטבו לקראת החתונה. אם ידוע על נזקים שצריך לתקן בעזרת מכשור יש להשתמש לפעמים במכשירים כמו לייזר ומכשירי גלי קול ואור שמתקנים את העור מן העומק, ושם דרושה תקופה של תיקון כדי להגיע לתוצאות טובות באמת. יש טיפולים שכדאי לעשות רק בחורף ולא בשמש בגלל ההשפעות שלהם, ולכן אם יודעים שהחתונה נערכת בקיץ כדאי להתחיל בטיפולי העלמת צלקות אקנה כבר בסתיו או בחורף.

 

מכשור מתקדם למקסום התוצאות

 

בקליניקה שיש בה שילוב של מכשור מתקדם, ידע וניסיון ושימוש בתכשירים שעוזרים באמת בזכות הריכוז היעיל של חומרים פעילים בהם, יש סיכוי להגיע לתוצאות מעולות בהעלמת צלקות אקנה כאשר עושים את הטיפולים בהדרגה ובצורה נכונה ומומחית. כדי להעלים צלקות יש לעבור טיפול מקיף ויסודי לאורך זמן ולא בשיטת קיצורי הדרך, ולכן כדאי לתכנן זאת מראש כדי לתת זמן לעור להגיב כמו שצריך ולהתחדש. הצלקות יכולות להיעלם או להצטמצם במידה ניכרת ולכן רצוי מאוד לעבור את הטיפול בקליניקה שיש בה ניסיון רב וגישה מקצועית ומציאותית לגבי הצלקות. בצורה כזאת תוכלו ליהנות מעור שנראה נהדר ובלי סכנה של תופעות לוואי לא רצויות בגלל טיול לא מוסמך ולא נכון.

 

טיפול בצלקות ואקנה - kissthebride

 

כתבות נוספות שכנראה יעניינו אתכם
מחפשים
מקום לחתונה?

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם עם פתרון במיוחד עבורכם

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

עדכונים מהבלוג
ישירות למייל

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

special - חברה לעיצוב, בניית וקידום אתרים