בלוג

איך רוכשים חליפת חתן בצורה חכמה

החתונה מתקרת וזה בדיוק הזמן להתחיל לחפש חליפת חתן. קבלו מאיתנו טיפים איך לעשות זאת בצורה הטובה ביותר

מחבר: kissthebride

גברים רבים שעומדים להתחתן בוחרים לעמוד מתחת לחופה עם חליפה, בין אם מדובר בחליפה שלושה חלקים או ארבעה, חליפה עם עניבה, פפיון או חליפת ספורט אלגנט. יש גברים שמעוניינים לרכוש חליפת חתן שיכולה להתאים להם גם לצרכים אחרים, למשל פגישות עסקים או אירועים שונים, ובין אם מדובר בחליפה ייחודית שמותאמת אך ורק לאירועים כמו חתונות.

 

איפה ניתן לרכוש?

 

חליפות חתן ניתן לרכוש בשורה של מקומות, החל מחנויות חליפות, כולל חנויות שמוכרות באופן ספציפי חליפות לגבר, או חנויות שמוכרות בגדים גברים באופן כללי, כולל, חליפות לחתונה. כמו כן ניתן לרכוש חליפות לגבר באתרי אינטרנט שמציעים מגוון רחב של מעצבים שונים.

 

 

מדידת חליפת חתן - kissthebride

 

חליפות חתן – השאלות שצריך לשאול את עצמנו לפני הקנייה

 

כשבוחרים חליפת חתן, יש לקחת בחשבון מספר נקודות, כאלה שמתייחסות לחליפה עצמה, לסגנון ולעיצוב וכאלה שמתייחסות למשך השימוש בחליפה. כמו כן צריך לקחת בחשבון נקודות כגון: כמה זמן לפני הרכישה מקבלים את החליפה, האם יש מספיק זמן בשביל לתקן אותה, כיצד מתאימים את החליפה לתנאים חיצוניים וכן כיצד מתאימים אותה לאירוע עצמו. זה לא מספיק לקנות חליפת חתן, רק בגלל שמדובר בחתונה, הרי האירוע עצמו בנוי בצורה מסוימת, הוא מעוצב באופן מסוים, כך שרצוי להתאים את החליפה לסוג ואופי האירוע.

 

ההבדל בין רכישה בחנות לבין רכישה באינטרנט

 

לפני שנציג את הנקודות על פיהן בוחרים חליפות חתן, חשוב להדגיש נקודה משמעותית, יש הבדל בין רכישת חליפה בחנות לבין רכישת חליפה באתר אינטרנט. בחנות אפשר למדוד ולבדוק את החליפה בצורה נוחה ולהחליט האם שולחים את החליפה לתיקון או לא, באתר אינטרנט זה לא אפשרי. על כן הרבה יותר סביר לקנות חליפה בחנות, בה ניתן גם לתקן אותה במקרה הצורך.

 

נקודות חשובות לרכישת חליפות חתן

 

סגנון ועיצוב – כמו שציינו רכישת חליפה לחתונה, מתבצעת תחילה על פי סגנון החליפה ומידת ההתאמה שלה לעיצוב בו אנחנו מעוניינים. אנחנו נקבע את זה על פי הסגנון האישי שלנו, מבנה גוף, ומן הסתם על פי אופי האירוע. אם מדובר באירוע אביבי או קייצי, כמו חתונה בטבע למשל, נשתמש בחליפת חתן קלילה שלא תכביד עלינו.

 

 

זמן האירוע - אם זה אירוע חורף או סתיו, סביר להניח שנעדיף חליפה עבה, היא תתאים יותר למזג האוויר בו נערך האירוע.

 

 

חליפת חתן קייצית - kissthebride

 

 

צבעים – הבחירה בצבע החליפה יקבע על פי צבע העור שלנו ומידת ההתאמה בין החלקים השונים וכן ביחס לעיצוב האירוע בכלל. הרי לא נרצה לרכוש חליפת חתן צבעונית לאירוע שהוא בעל מאפיינים שמרניים, וכן לא נרצה לרכוש חליפת חתן קלאסית לאירוע צבעוני יותר.

 

 

שימוש בחליפה – להבדיל מנשים, שאינן לובשות את שמלת הכלה לאחר החתונה, חליפות חתן יכולות לשמש את הגברים גם אחרי החתונה, הם יכולים לעשות שימוש בחליפות אלו לאירועים חגיגיים אחרים, וכן לאירועים עסקיים או חברתיים. לכן רצוי לרכוש חליפה שהיא מתאימה לחתונה אך גם לאירועים אחרים, כך נוכל להשתמש בה בכל עת שנצטרך. 

 

 

חליפת חתן קלאסית - kissthebride

 

כתבות נוספות שכנראה יעניינו אתכם
מחפשים
מקום לחתונה?

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם עם פתרון במיוחד עבורכם

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

עדכונים מהבלוג
ישירות למייל

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

special - חברה לעיצוב, בניית וקידום אתרים