בלוג

הלבנת שיניים לפני חתונה

רוצים להגיע לחופה עם שיניים לבנות ובוהקות? קבלו טיפים כיצד לעשות זאת

מחבר: kissthebride

הייחודיות של אירוע כמו חתונה, עצם זה שמדובר באירוע חד פעמי אשר נשים וגברים מחכים לו כל חייהם, מביא לידי כך שהם מבקשים לבצע שורה של פעולות, כאלה שבימים רגילים, ייתכן ולא ימהרו לעשות. פעולות אשר גם יגרמו להרגיש טוב ולא פחות חשוב, להיראות טוב.

 

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות בתהליך הלבנת שיניים לחתונה. מדובר על פעולה יחסית פשוטה ובסיסית, אך מאוד חשובה, שכן במסגרת תהליך זה מנקים את השיניים מכתמי לכלוך שנוצרים על ידי מזון, קפאין וניקוטין, אחרי הניקוי מלבינים אותן כך שהצבע הרגיל של השיניים ייעלם ומלבינים אותן כך שהן יהיו לבנות ומבריקות.

 

הלבנת שיניים לפני חתונה - kissthebride

 

 

איפה כדאי לעבור טיפול זה?

 

טיפול הלבנה ניתן לעשות אצל רופא שיניים או בטיפול ביתי, באמצעות תכשירים מסוימים. מן הסתם, הרבה יותר נכון ויעיל לעשות את זה אצל רופא שיניים, ולא בטיפול ביתי שנמשך זמן רב, דורש השקעה ולא תמיד מביא לתוצאות המצופות. לכן מרבית המטופלים, בין אם מדובר בגברים או נשים, לפני חתונה או במצב רגיל, יעדיפו ללכת לרופא שיניים ולא לעשות בהכרח טיפול ביתי.

 

לפני שנסביר כיצד מתבצע טיפול הלבנת שיניים לפני חתונה אצל רופא שיניים, חשוב לומר, את הטיפול חשוב לעבור מספר שבועות לפני החתונה, גם בשביל להגיע לאירוע רגועים, בלי כאבים או תופעות אחרות, וגם בשביל שיהיה ניתן לבצע תיקונים במידה ויידרש.

 

טיפול הלבנה לפני חתונה אצל רופא שיניים

 

טיפול הלבנה אצל רופא מתבצע באמצעות מכשיר לייזר או מכשיר קרן כחול, אלה מאפשרים לנקות את השיניים ולהלבין אותן במהירות ובצורה פשוטה. האור מוקרן על גבי השן, מסיר ממנה כתמים שונים וצובע אותה בלבן.

 

הטיפול נמשך זמן קצר ולא יותר ממפגש אחד או שניים, תלוי במבנה השיניים וכן ברמת הכתמים שיש עליהן. צריך לציין טיפול הלבנת שיניים אצל רופא, הוא הליך שהתוצאות שלו יכולות להישאר זמן רב ולא מדובר בתהליך שצריך לחזור עליו לעיתים תכופות. מצד שני, מדובר בתהליך שיוצר רגישויות שונות, בין היתר לקור וחום, יש לקחת את זה בחשבון מיד אחרי התהליך וכן אם בוחרים לעשות את הטיפול זמן קצר לפני האירוע עצמו, הרי שזה יכול להשפיע.

 

 

הלבנת שיניים אצל רופא - kissthebride

 

 

כיצד מתבצע טיפול הלבנת שיניים בבית

 

טיפול הלבנת שיניים בבית במקום אצל רופא שיניים, הוא טיפול הרבה יותר מורכב, הוא דורש יצירת סד מתאים למבנה השיניים, וכן יש לקחת בחשבון שצריך להשתמש מדי ערב במשך כמה שעות, זה יכול להשפיע, הן על שגרת החיים ובפרט על ההכנות לאירוע.

 

חשוב לציין נקודה נוספת, תהליך הלבנת שיניים שנעשה בבית, הוא הליך שנמשך זמן רב יותר, מעבר לכך, זה גם הליך שאיננו אידיאלי מבחינת תוצאות. כלומר, ייתכן ויהיה צורך לחזור עליו שוב ושוב בשביל שיצליח, זאת להבדיל מהלבנת שיניים אצל רופא. סביר להניח שלפני החתונה, לא תרצו להלחיץ את עצמכם ולחזור שוב ושוב על הטיפול, בתקופה הכי לחוצה בחייכם. 

 

 

שיניים לבנות - kissthebride

 

כתבות נוספות שכנראה יעניינו אתכם
מחפשים
מקום לחתונה?

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם עם פתרון במיוחד עבורכם

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

עדכונים מהבלוג
ישירות למייל

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

special - חברה לעיצוב, בניית וקידום אתרים