בלוג

הזמנה לאירוע בעיצוב אישי

רוצים שהאירוע שלכם יהיה מיוחד? התחילו להשקיע כבר משלב הההזמנות

מחבר: kissthebride

תקופת ההכנות לקראת החתונה היא תקופה עמוסה שיש בה הרבה דברים להכין, לברר, לארגן ולהזמין. אחד הדברים שצריך לטפל בהם הוא הדפסת הזמנה לחתונה. מצד אחד – בהזמנה רשומה הפרטים הקשורים לאירוע עצמו (מקום האירוע, תאריך ושעה מומלצת להגעה) ואולי לא צריך להשקיע בהזמנות יותר מדי זמן, מחשבה או כסף. יחד עם זאת – אנשים רבים מתרגשים מאד לקבל בדואר או באופן אישי את ההזמנה ורואים בה מזכרת מהחתונה. הם שומרים אותה במקום מרכזי בבית ומדי פעם מסתכלים עליה ומצפים בכיליון עיניים למועד האירוע עצמו.

 

הזמנה ייחודית 

 

כיום ישנה אפשרות מעולה עבור מי שחשוב לו המראה והעיצוב של ההזמנה והיא הזמנה לאירוע בעיצוב אישי. כשם שכל אדם שמארגן אירוע הוא שונה וכמובן שגם האירוע – הרי שכל הזמנה צריכה להיראות איך שמי שחוגג או מפיק אירוע רוצה שהיא תיראה. לעולם לא תהיינה כמה הזמנות שתיראנה זהות לחלוטין בדיוק מסיבה זו – שכל אחד ירצה שההזמנה תיראה שונה, המלל שבה צריך להתאים לאירוע האישי של כל אחד וכמובן שהמכלול של העיצוב, המלל והמסר שיועבר למי שיקבל את ההזמנה לידיו אמור להיות מותאם בדיוק למי שמפיק את האירוע.

 

הזמנה ייחודית - Kissthebride

 

איך מכינים הזמנה מעוצבת לאירועים?

 

כאמור, החוכמה הגדולה היא להבין בדיוק מה רוצים להגיד דרך ההזמנה, מה לכתוב בה והאם יש מסר אישי מסוים שרוצים להעביר דרך המילים והגרפיקה. כאשר מעצבים הזמנה לאירוע אפשר לבחור לבד את צורת וסוג הכתב, את הציור או העיטור שיופיע ברקע, את העיצוב והצורה של ההזמנה עצמה, וכמובן את המלל עצמו. אפשר להתאים את עיצוב ההזמנה לעיצוב גן האירועים או האולם בו מתקיים האירוע. אפשר לומר את אותם הדברים בדרכים שונות ותוך שימוש במילים שונות אך רק צורה אחת תהיה זו שתתאים למי שמתנסח – זה שמפיק את האירוע וההזמנות ורוצה לומר את המילים האישיות שלו לחברים, המכרים ובני המשפחה שההזמנות תגענה לידיהם.

 

עיצוב הזמנה לאירוע -Kissthebride

 

 

עיצוב הזמנה וחשיבה על האורחים

 

כאשר אנשים מקבלים לידיהם הזמנה מעוצבת הם מיד שמים לב שמישהו השקיע במיוחד בעיצוב ולא התפשר על דגמים רגילים, שגרתיים או נפוצים. מכאן קל להבין שמי שעיצב את ההזמנה חשב על האורחים ועשה מאמץ למצוא ייחוד, מקוריות ודרך להעביר הלאה את הדעה שלו ואת המסר הפרטי שלו. כאשר אנשים שומרים את ההזמנות לאירועים שהם מקבלים – מושגת המטרה של מי שעיצב, שכן הם יודעים ויכולים להעריך את המאמץ, הזמן והמחשבה שהושקעו בעיצוב ההזמנה.

 

 

להשקיע מעט זמן בהזמנה מיוחדת

 

אם מתכננים אירוע וחושבים שאין צורך להקדיש יותר מדי זמן או מחשבה לנושא של עיצוב ההזמנה כדאי לחשוב שוב ולהשקיע מעט זמן בהזמנה מיוחדת, אישית, מעוצבת וכזאת שתשאיר את האורחים נפעמים, מלאי התפעלות וכמובן תהיה בעצמה מלאת השראה. כיום יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגלום בהזמנה מעוצבת אישית ומחפשים את דרך להפוך את ההזמנה בדיוק לזו שמתאימה להם ולאירוע שלהם.

 

הזמנה לחתונה - Kissthebride

 

כתבות נוספות שכנראה יעניינו אתכם
מחפשים
מקום לחתונה?

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם עם פתרון במיוחד עבורכם

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

עדכונים מהבלוג
ישירות למייל

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

special - חברה לעיצוב, בניית וקידום אתרים